XL spauda
XL spauda - tai ne tik didelių, XL dydžių spaudos galimybė bet ir didelis, „XL“ pasirinkimas šiosspaudos popieriaus. Nuo visiškai lygaus iki ryškios tekstūros, nuo blizgaus iki pusiau blizgaus ar matinio, nuo šilčiausių iki šalčiausių tonų „prieskonio“ - keliolika rūšių popieriaus tikrai verti atradimo. Neišbandžius spaudos, sunkunet įsivaizduoti, kokie įdomūs niuansai pasirodo rezultatuose!

Maloniai kviečiame atvykti į mūsų saloną ir jums pademonstruosime visas šias subtilybes!

„Fine art“ popierius – ypatingos spalvų perdavimo savybės

Kitas puikus XL spaudos atributas - „Fine Art" popierius - kuris, kaip ir galima suprasti iš jo pavadinimo, pasižymi ypatingomis spalvų perdavimo savybėmis. „Fine art“ popierius, ypač „Baryta“ tipo, perduoda tikrą gilią juodą spalvą, o tai yra vienas pagrindinių fotomenininkų siekių. Spausdinant nuotraukas su šiuo popieriumi, jūsų atvaizdo spalvinė erdvė bus ženkliai gilesnė negu spausdinant ant RC tipo ar fotolabaratorijose naudojamo popieriaus.

Ypač pažangūs spaudos būdai – pigmentinė spauda su „Epson9900“

Techniškai taisyklinga, sureguliuota nuotrauka, puikiai parinktas popierius. Šiame puikios fotografijos kūrimo procese yra dar vienas svarbus aspektas – tai spausdintuvas bei pačios spaudos būdas. Čia jaučiame taip pat didelę atsakomybę, todėl spausdiname vienu geriausių tarp šiuo metu esančių rašalinių spausdintuvų - „Epson9900“, pigmentinės spaudos būdu. Optimali kokybė, idealus atspalvių pritaikymas ir sklandus darbas – tai neatsiejamos šio spausdintuvo savybės. Siekdami nepriekaištingo rezultato ir norėdami, kad mūsų atlikti darbai džiugintų jus ilgus dešimtmečius, naudojame tik originalius, specialiai pritaikytus „Epson'“ rašalus.

Kuo pigmentinė spauda pranašesnė už solventinę spaudą?

  1. Pigmentinė spauda perteikia daug unikalesnes realybės spalvas.
  2. Pigmentiniai dažai neskleidžia i aplinką kenksmingų medžiagų.
  3. „Epson“ pigmentinių dažų gamintojas garantuoja, kad dažai išliks neišblukę ir nepakitę, net iki 100 metų - ir tai dar ne riba ! Tuo tarpu ofsetinės spaudos dažai (netgi aukščiausios, 8 klasės, atsparumo pakinta jau po 1,5 metų. Solventinių dažų gamintojai suteikia garantiją iki 4 metų.

Taigi, jei siekiate, kad jūsų daryta nuotrauka grožėtųsi vaikai, anūkai ir netgi proanūkiai - pasidomėkite, kokiu būdu spausdinamas jūsų kūrinys: pigmentine, ofsetine ar solventine spauda. Svarstyti apsimoka!